Camping Le Clos Bouyssac

L'ÉTABLISSEMENT

L'ÉTABLISSEMENT

Camping Le Clos Bouyssac

Calme et reposant, 'Le Clos Bouyssac' est situé au bord du Lot avec plage privé, dans une région vallonnée et verdoyante. Le camping en terrasses ( 85 emplacements sur 1,5 Ha ) offre une vue magnifique sur la rivière. Notre situation géographique est exceptionnelle. Le Quercy possède de nombreuses richesses gastronomiques, culturelles et architecturales.

LES PLUS DU CAMPING

Animation enfants Piscine Animations Restaurant Soirées

LES SERVICES

Général
Situation
Infrastructures
Services
Activités

COMMUNAUTÉ

COMMUNAUTÉ

FORUM

Poser une question

Vous planifiez vos vacances en camping, et vous avez des questions sur les services ou infrastructures ? Vous pouvez désormais poser ces questions directement en cliquant sur poser une question afin d'avoir toutes les informations nécessaires à la préparation de votre séjour.

Nouvelle question *

AVIS CLIENTS Avis soumis à un contrôle

8,47 / 10 sur 45 avis collectés
  • Posté le 26/08/2021 - En famille avec adolescent(s) Emplacement XL de 125m2, vue fleuve, + voiture Du 09/08/2021 au 10/08/2021
    7,2 / 10

    Avis général

    emplacement grand et face à la rivière

    baignade pas terrible, rivière vaseuse, profonde, bof

    Avis sur l'hébergement Emplacement XL de 125m2, vue fleuve, + voiture

    super emplacement

    rien à dire

  • Posté le 22/08/2021 - En famille avec enfant(s) Emplacement Rivière pour CARAVANE/CAMPER/TENTE, de 80 à 125m² Beaucoup ont une zone de transition vers la rivière Du 12/08/2021 au 19/08/2021
    8,2 / 10

    Avis général

    Camping calme, accueil agréable

    Avis sur l'hébergement Emplacement Rivière pour CARAVANE/CAMPER/TENTE, de 80 à 125m² Beaucoup ont une zone de transition vers la rivière

    Ombre, calme, agréable pour la pêche

    Sanitaires propres et fonctionnels

  • Posté le 26/08/2020 - En famille avec enfant(s) Chalet accueillant, salon, cuisine, 2 chambres, salle de bain, terrasse, parking Du 01/08/2020 au 08/08/2020
    8,43 / 10

    Avis général

    Tranquillité

    Avis sur l'hébergement Chalet accueillant, salon, cuisine, 2 chambres, salle de bain, terrasse, parking

    Espace

  • Posté le 26/09/2021 - Senioren (echt)paar Emplacement de 80 a 125 m2, + voiture Du 02/09/2021 au 22/09/2021
    9,67 / 10

    Avis général

    Hartelijke ontvangst. Zeer prettige en ontspannen sfeer, vriendelijke mensen en de gemoedelijke wijze waarop er met elkaar wordt omgegaan.

    Regen!

    Réponse de l'établissement

    Wat een heerlijke review! Ontzettend bedankt. Wat gemoedelijkheid betreft konden we ook bij jullie terecht :-) Dankjewel voor jullie heel prettige aanwezigheid, en heel graag tot ziens. Namens ons allemaal van Camping Le Clos Bouyssac

    Avis sur l'hébergement Emplacement de 80 a 125 m2, + voiture

    Mooi, prachtig grote plaats aan de rivier.

    Geen idee.

  • Posté le 09/09/2021 - Senioren (echt)paar Emplacement Rivière pour CARAVANE/CAMPER/TENTE, de 80 à 125m² Beaucoup ont une zone de transition vers la rivière Du 20/08/2021 au 27/08/2021
    8,5 / 10

    Avis général

    de vriendelijkheid van het personeel en Rosalie

    de buren naast ons

    Réponse de l'établissement

    Hoi Frits, dankjewel voor het compliment. Deze keer hadden jullie de pech naast een gezin te staan met een heel andere levensstijl dan jullie. Ik snap ook wel dat verhuizen dan zo'n gedoe is. Gelukkig gaat het eigenlijk altijd goed en hebben mensen het erg gezellig samen. Super bedankt voor de 10 voor hygiëne, daar zijn we écht heel blij mee. Een mooi sanitair gebouw is prettig schoonmaken, en we doen daar altijd ons uiterste best op. Ik ben blij dat jullie dat met een 10 waarderen. Erg fijn om dat aan onze mensen te kunnen doorgeven. Heel erg bedankt en graag tot de volgende keer. Namens het hele team van Le Clos Bouyssac, Rosalie

    Dat je zo het water in kan

    niets

  • Posté le 06/09/2021 - Gezin met tiener(s) Emplacement XL Rivière pour CARAVAN/CAMPER/TENTE, à partir de 125m2 a 177 m2 Du 11/08/2021 au 02/09/2021
    8,17 / 10

    Avis général

    Er heerst een gemoedelijke sfeer op de camping. De camping eigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam.

    Het sanitair gebouw dat centraal ligt heeft na 19:00 geen warm water meer. Iedereen gaat naar dit gebouw omdat deze nieuw en mooi is. Voor een warme douche moet je dan naar de entree van de camping lopen.

    Réponse de l'établissement

    Hoi Annerike, Zo fijn te horen dat jullie een heerlijke vakantie hebben gehad en dankjewel voor het compliment. De camping is berekend op de twee sanitair gebouwen die in gebruik zijn. Het tweede sanitair gebouw valt inderdaad heel erg in de smaak bij onze gasten, waardoor men erg graag naar het tweede gebouw loopt. Zelfs dan is het warmwater aanbod van slechts dat ene sanitair gebouw ruim voldoende. Alleen in de piek van het hoogseizoen kon de serie boilers het warmwater gebruik niet bijbenen. Gelukkig was er in het eerste, bijna niet gebruikte toiletgebouw (ik heb het zojuist even uitgelopen, het zijn 168 stappen ;-)), voldoende warm water. De oplossing is natuurlijk om ook het eerste sanitair gebouw, wat overigens nog een prima sanitair gebouw is, zodanig te verbouwen dat het wat uiterlijk betreft niet onder doet voor het tweede gebouw. EN DAAR WORDT AAN GEWERKT ! De plannen hiervoor komen langzamerhand tot ontwikkeling. Of we het nog deze winter kunnen aanpakken weet ik niet, maar dan zal het het jaar erop worden. Ook bij ons heeft covid invloed gehad op het inkomen. Dus er moet worden gespaard. Jullie zijn een volgende keer ook weer van harte welkom om te genieten van ons paradijsje én de verbeteringen die we deze winter weer gaan doorvoeren. Vragen jullie bij de reservering dan naar een zonnige plaats? Want die zijn er gelukkig ook. Heel graag tot ziens, Rosalie, Walter, Rutger, Tessa en de rest van het team

    Avis sur l'hébergement Emplacement XL Rivière pour CARAVAN/CAMPER/TENTE, à partir de 125m2 a 177 m2

    Wij hadden een grote plek aan het water, waardoor we nergens naar toe hoefde om te gaan zwemmen. Even iets naar beneden klimmen en we zaten in het water.

    De plekken liggen grotendeels in de schaduw. Voor ons als zonnen aanbidders was dat jammer. Door ieder uur van plaats te wisselen konden we toch in de zon zitten.

  • Posté le 01/09/2021 - Jong stel Emplacement de 80 a 125 m2, + voiture Du 16/08/2021 au 19/08/2021
    7,83 / 10

    Avis général

    Mooie camping. Fijn ontvangst. Vriendelijk personeel. Heerlijk zwembad en restaurant

    Réponse de l'établissement

    Hi Ida & Mike, dank jullie wel voor de mooie review. Daar zijn we blij mee! En zo ontzettend leuk dat jullie ons even kwamen opzoeken! Groetjes namens het hele team!

    Vlakke plaatsen en schaduwrijk

  • Posté le 01/09/2021 - Gezin met tiener(s) Emplacement Rivière pour TENTE, de 80 jusqu'à 125m2. Extra, zone de transition vers la rivière. Du 20/08/2021 au 28/08/2021
    8 / 10

    Avis général

    leuk om aan de Lot te kamperen

    Réponse de l'établissement

    Dankjewel Jan voor de review, we vinden het fijn dat jullie het naar de zin hebben gehad. Jullie zijn een volgende keer ook weer van harte welkom. Het team van Le Clos Bouyssac: Walter, Rutger, Tessa, Rosalie en nog veel meer :-)

    Avis sur l'hébergement Emplacement Rivière pour TENTE, de 80 jusqu'à 125m2. Extra, zone de transition vers la rivière.

    Mooie ruime plaatsen

  • Posté le 01/09/2021 - Senioren (echt)paar Emplacement Rivière pour CARAVANE/CAMPER/TENTE, de 80 à 125m² Beaucoup ont une zone de transition vers la rivière Du 21/08/2021 au 28/08/2021
    9,2 / 10

    Avis général

    Gezellig, gastvrij en prima voorzieningen.

    WiFi werkte niet optimaal.

    Réponse de l'établissement

    Hoi Peter, dankjulliewel voor jullie gezellige aanwezigheid en natuurlijk de review. We zijn er blij mee. Waar we ook blij mee zijn is dat we jullie nu kunnen laten weten dat eindelijk de glasfiber zal worden aangesloten!!! 13 SEPTEMBER IS DE DAG !!! Goede vooruitzichten dus voor volgend jaar. Liefs van ons allemaal, het team van Le Clos Blouyssac

    Prima plek dicht bij rivier

    Plekken staan wel dicht op elkaar.

  • Posté le 01/09/2021 - Senioren (echt)paar Emplacement Rivière pour CARAVANE/CAMPER/TENTE, de 80 à 125m² Beaucoup ont une zone de transition vers la rivière Du 15/08/2021 au 29/08/2021
    8,33 / 10

    Avis général

    Mooie plekken aan de rivier. Enthousiaste eigenaar en medewerkers.

    Beperkte WIFI, wordt binnenkort aangepast

    Grote plek, rustig en prachtig uitzicht

    Afstand tot het toiletgebouw redelijk lang.

  • Posté le 23/08/2021 - Overig Emplacement XL Rivière pour CARAVAN/CAMPER/TENTE, à partir de 125m2 a 177 m2 Du 06/08/2021 au 20/08/2021
    8,2 / 10

    Avis général

    Onze XL-plek aan de rivier met mooi uitzicht, honden konden vanaf de plek zo het water in. Perfecte plek om te vissen ( werd ook veel gedaan door al onze buurtjes)

    Nieuwe toiletgebouw wat minder, douches vaak koud, water liep niet goed weg, natte wasbakken , bleef water op staan zodat je je spullen niet even neer kon zetten. Werd wel veel schoongemaakt! Oude toiletgebouw wel meer warm water. Omgeving prachtig! Met de honden vanaf de camping veel wandelingen gemaakt. Personeel echt allemaal super vriendelijk! Dichter bij zwembad wel hutje mutje plekken, maar volgens mij had iedereen het er wel gezellig! Wij wel mooie ruime plek aan de rivier, veel sterke stroming in de rivier. Voor visliefhebbers aan de plek mooie plekken! ( meerval van 2.15 )

    Réponse de l'établissement

    Dankjewel Ingrid voor de review. Er is altijd veel drukte en gezelligheid in het hoogseizoen. Onze gasten vinden het nieuwe toiletgebouw prachtig, waardoor werkelijk iedereen dáár ging douchen en het eerste toiletgebouw leeg stond. Er zijn echt twee sanitairblokken nodig om de camping te bedienen. Wanneer iedereen naar het tweede sanitairblok gaat is daar door de boilers niet tegenop te verwarmen, terwijl de boilers in het eerste sanitairgebouw werkeloos waren. Dat het water een paar dagen niet goed wegliep kwam door een verstopping. Een groepje jongens had ’s nachts huisgehouden in het toiletblok. Over wc’s en toiletbrillen gelopen (en afgebroken) en werkelijk al het wc-papier, en dat is heel veel, door de wc’s gespoeld, waarop de septic tank verstopt is geraakt. Daar moest een ontstoppingsdienst bij komen. Daarna was het probleem opgelost. Aan een droog plekje voor de toilettas wordt gewerkt. Fijn te horen dat jullie mét de honden zoveel hebben genoten. Het is ook een paradijsje voor mens en dier. Een heerlijk gebied tussen rivier, heuvels met wijngaarden en bossen. Je kunt hier uren wandelen bijna zonder iemand tegen te komen, heerlijk. En dankjewel voor het compliment voor het team namens het team :-)

    Mooie plek (68) prachtig uitzicht!

  • Posté le 22/08/2021 - Senioren (echt)paar Emplacement Rivière pour CARAVANE/CAMPER/TENTE, de 80 à 125m² Beaucoup ont une zone de transition vers la rivière Du 29/07/2021 au 31/07/2021
    8,75 / 10

    Avis général

    Werden heel vriendelijk ontvangen en hadden een prachtige plek aan de rivier

    De plek waar we stonden was prachtig

    Hadden graag langer gebleven, helaas was het vol

  • Posté le 21/08/2021 - Gezin met jonge kinderen Emplacement-Rivière XL, pour TENT, à partir de 125 m2, Extra, zone de transition vers la rivière Du 03/08/2021 au 18/08/2021
    8,17 / 10

    Avis général

    Wij hebben een heerlijk verblijf gehad op le clos bouyssac. Alles was tip top in orde. Enige minpuntjes:,de douche was meestal koud en het restaurant zou wat uitgebreider mogen. Ondanks dat is de camping zeker een aanrader!

    Avis sur l'hébergement Emplacement-Rivière XL, pour TENT, à partir de 125 m2, Extra, zone de transition vers la rivière

    Prachtige ruime plaats met zicht op de rivier

  • Posté le 20/08/2021 - Gezin met tiener(s) Emplacement XL de 125m2, vue fleuve, + voiture Du 11/07/2021 au 30/07/2021
    9 / 10

    Avis général

    Een warm welkom met zeer leuke eigenaren en team. Een mooie ruime plaats aan de rivier met een mooi uitzicht. Puber heeft zich prima vermaakt en wij ook, enorm veel te zien in de omgeving, wij hebben heel wat tochten naar kastelen, grotten en mooie dorpjes gemaakt. Sanitair werd keurig schoon gehouden. Absoluut een aanrader!

    Vanaf onze hele ruime plek konden we zo de rivier in gaan dat is ideaal.

  • Posté le 19/08/2021 - Gezin met jonge kinderen Emplacement de 80 a 125 m2, + voiture Du 22/07/2021 au 12/08/2021
    8,2 / 10

    Avis général

    Kamperen direct aan de Lot met al het speel-, vis- en zwemplezier wat het biedt was geweldig! Alleen daarom al is de camping de moeite waard. Omgeving is ook mooi en afwisselend, vooral saint cirq lapopie en de rit hiernaartoe. Wij vonden het ook heerlijk dat het s avonds afkoelden

    Water van de douches was s avonds meestal koud, laatste week was dit gelukkig wat beter. Ook zwembad water was net wat te koud, vooral het baby-bad was echt koud. Personeel is nergens aan te herkennen en daardoor lastig wie je moet aanspreken als je iets wilt vragen of bestellen. weinig animatie voor kinderen waardoor ze vaak zelf spellen gingen verzinnen wat weer overlast veroorzaakte

    Uitzicht over de Lot was geweldig. Plek aan het water was schaduwrijk wat lekker was. Formaat van de plekken was erg wisselend.

    De exacte locatie/afbakening van de kampeerplekken was niet voor iedereen duidelijk waardoor je als campinggast moest uitleggen tot waar jouw plek liep. Hier zit je op vakantie niet op te wachten. Dit zou gewoon voor iedereen duidelijk moeten zijn zodat je zonder gezeur van je vakantie kan genieten

    Avis affichés par ordre chronologique